آموزش 3 دتوکس واتر برای چربی سوزی و لاغری

تاریخ انتشار:

نویسنده:

دسته بندی:

لاغری چقدر براتون اهمیت داره؟ چه حسی بهتون دست میده اگر بگم بهترین دوست شما برای چربی سوزی و لاغری فقط روزی 4 ساعت ورزش کردن و جراحی های مختلف و هزینه های زیاد نیست؟

شاید براتون باورش سخت باشه که بگم تغذیه و رژیم سالم بیش از 60% از سلامت و لاغری شما رو بعهده داره. و تنها 30% لاغری شما به ورزش مربوطه 10% به خواب و …

** البته توی پرانتز بگم که هورمون و تیرویید و … هم بی تاثیر نیستند، اگر این مشکلات را ندارید تغذیه و لایف استایلتان را تغییر و تحولی دهید.


دتوکس واتر چیست؟ مزایای استفاده از دتوکس واتر در رژیم غذایی چیست؟ برای خواندن این مطلب کلیک کنید.


 

حتما در جریان مضرات دهیدراته شدن (کم آبی) بدنتان هستید و میدونید آب توی رژیم سلامتی و لاغری چقدر ارزش داره و باید روزی 6 لیوان حداقل آب بنوشید؟!!!

خوب H2O می تونه متابولیسم بدن شما را افزایش بدهد، به شما کمک می کند که وزن اضافی خود را از دست بدهید و شکم تخت را حفظ کنید. بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله بالینی غدد و متابولیسم، مصرف 17 اونس (معادل 0.4830 لیتر) آب روزانه میزان متابولیسم شرکت کنندگان یک تحقیق در انگبلیس را 30 درصد افزایش داد.

ترکیب آب ساده با مواد غذایی اثبات شده یا چربی سوز را برای ایجاد یک آب سم زدایی ترکیب کنید و اکسیری را که به شما انرژی می دهد، و به اهداف کاهش وزن کمک می کند را روزانه بنوشید.

دتوکس واتر گریپ فروت و نعناع

لاغری با دتوکس واتر گریپ فروت و لیمو و نناع
دتوکس واتر گریپ فروت و لیمو و نناع

تحقیقات نشان داده گریپ فروت جدا از اینکه فشار خون را کاهش میده، باعث لاغری و چربی سوزی هم میشه و کسانی که روزانه 1 عدد گریپ فروت میل میکنند طی مدت 6 ماه وزن کم کرده‎اند.

نعناع بعنوان سرکوب کننده ی اشتها بکار میرود و تحقیقات یک مجله ی ارتوپدی و اعصاب بر این اساس هست که کسانی که نعناع فلفلی را روزی 3 وعده استفاده میکنند 5 کیلوگرم در 60 روز کم کرده اند.

مواد لازم:

 • آب
 • نعناع فلفلی
 • گریپ فروت

 

دتوکس واتر بلوبری لیموناد

لاغری با دتوکس واتر بلوبری و لیمو و نعناع
دتوکس واتر بلوبری و لیمو و نعناع

بلوبری سرشار از اسید اسکوربیک یا همان ویتامین C (ویتامین ث) است، که یک آنتی‌اکسیدان قوی برای دفع چربی‌ها است.

همچنین بلوبری به دلیل دارا بودن خاصیت سم‌زدایی و پاک‌سازی روده‌ها، به دفع چربی‌های بدن کمک می‌کند و از این رو تاثیر ویژه‌ای در کاهش وزن دارد.

بلوبری حاوی مقادیر بالایی فیبر محلول گیاهی است که باعث ایجاد احساس سیری و کاهش اشتها می‌شود.

استفاده از لیمو در رژیم لاغری بارها و بارها توصیه شده است، لیمو در کاهش وزن نقش مهمی دارد، سم زدایی بدن را به روش طبیعی انجام می دهد.

لیمو خواص بیشماری دارد که کاهش وزن تنها یکی از این موارد است که به دفع مواد زائد و سموم بدن کمک می کند و همچنین در زیبایی و جوانی موثر است و همچنین حاوی ویتامین C، پتاسیم ، کلسیم و منیزیم است.

نعناع بعنوان سرکوب کننده ی اشتها بکار میرود و تحقیقات یک مجله ی ارتوپدی و اعصاب کشور انگلیس نشان میدهد کسانی که نعناع فلفلی را روزی 3 وعده استفاده میکنند 5 کیلوگرم در 60 روز کم کرده اند.

وجود نعناع همیشه در دتوکس واتر ها برای لاغری نیست، گاهی برای طعم خوب و خنک هم استفاده میشه و در این دتوکس واتر هم از نعناع استفاده کردیم.

مواد لازم:

 • آب
 • نعناع
 • لیمو
 • بلوبری

 

حواستان باشد میوه ها را با پالپ و پوست درون آب بریزید.

 

دتوکس واتر سیب لیموناد

لاغری با دتوکس واتر سیب و لیمو و نعناع
دتوکس واتر سیب و لیمو و نعناع

سیب به علت کالری کم، فیبر فراوان یک میوه مناسب برای لاغری می باشد. وجود پکتین در سیب جادوی این میوه می باشد. این فیبر حلال سبب سیری در شخص می گردد.

همچنین فیبر پکتین در هنگام گوارش غذا جذب چربی ها و قندها و تجمع چربی را کاهش می دهد و باعث دفع بهتر می شود.

بر اساس تحقیقات انجام شده، پوست سیب حاوی فیبر بیشتری است و بهتر است که سیب را با پوست میل شود و صرف این میوه باید قبل از وعده های غذایی مخصوصا در عصر و شب صورت بگیرد.

مواد لازم:

 • آب
 • نعناع
 • سیب
 • لیمو

دتوکس واتر چیست؟ مزایای دتوکس واتر در رژیم غذایی

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

4,191FollowersFollow
6FollowersFollow

جدول محاسبه کالری غذاهای ایرانی

کالری غذاها را چگونه محاسبه کنم؟ جدول محاسبه کالری غذا چیست؟ بعد از اینکه تصمیم گرفتید میخواهید لاغر بشید، همین وزن الانتان را حفظ کنید...

آموزش 3 دتوکس واتر برای چربی سوزی و لاغری

لاغری چقدر براتون اهمیت داره؟ چه حسی بهتون دست میده اگر بگم بهترین دوست شما برای چربی سوزی و لاغری فقط روزی 4 ساعت...

دتوکس واتر چیست؟ مزایای دتوکس واتر در رژیم غذایی

دتوکس واتر یا آب طعم دار ترکیب آب و پالپ های میوه های تازه و سبزیجات هستند که برای سلامتی - لاغری بسیار مفید است.