استایل عروس بوهمین

تاریخ انتشار:

نویسنده:

دسته بندی:

 

استایل عروس بوهمین تقریبا شبیه همان استایل عروس فرمالیته هم میتونه باشه که خیلی لباس های راحت تری برای عکاسی، فیلمبرداری پیش فیلم عروسی و حتی خود عروسی است – پف کمری دارند از لحاظ طراحی خیلی ساده و شیک هستند و این روزها خیلی مد شدند.

مدل های آرایشی همونطور که قبلا تو پست سبک شناسی / بوهمین گفتیم آرایش های طبیعی تری هستند و سعی بر راحتی عروس خانم ها است، در استایل های بوهمین معمولا از سبک آرایش تابستانی، که از سایه های نود استفاده میشود تشکیل شده، هایلایتر های براق و زیبا را فراموش نکنید و اگر روی صورت نواحی بینی و کنار بینی لکه های قهوه ای قرمز دارید سعی کنید آنها را نپوشانید.

مدل موها خیلی نچرال و طبیعی هستند و همین باعث میشود تا عروس برای ساعتها پیاده روی و عکاسی در مناطق بکر و سرسبز راحت و خوشحال باشد. مدل موی بافته شده، آزاد و افشون، فرفری، صاف و لخت و… هر مدلی که راحت درست بشوند و نیازی به هزینه ی زیاد نداشته باشد. (معمولا سعی بوهمین ها بر هزینه ی کم سادگی و زیبایی است).

کفش ها در استایل فرمالیته یا بوهمین همیشه راحت ترین حالت ممکن است و کسی که برای استایل فرمالیته انتخاب کفس میکند سعی دارد کفش های تخت – کفش کتانی – صندل و هرآنچه راحت است را انتخاب کند.

سبک بوهمین که بر پایه ی آزادی بنا شده در استایل عروسی هم به همین عنوان یاد میشه و ب معنای یک عروس راحت و آزاد فارغ از قوانین و رسم.


استایل بوهمین چه سبکی از استایل است؟


عروس بوهمین

دقت فرمایید عکسها بصورت گالری هستند و میتونین با کلیک برروی عکس سایز بزرگ و با کیفیت هر عکس را مشاهده نمایید.


چطور یک بوهمین شویم؟


 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

4,304FollowersFollow
4FollowersFollow

جدول محاسبه کالری غذاهای ایرانی

کالری غذاها را چگونه محاسبه کنم؟ جدول محاسبه کالری غذا چیست؟ بعد از اینکه تصمیم گرفتید میخواهید لاغر بشید، همین وزن الانتان را حفظ کنید...

استایل عروس بوهمین

  استایل عروس بوهمین تقریبا شبیه همان استایل عروس فرمالیته هم میتونه باشه که خیلی لباس های راحت تری برای عکاسی، فیلمبرداری پیش فیلم عروسی...

آموزش 3 دتوکس واتر برای چربی سوزی و لاغری

لاغری چقدر براتون اهمیت داره؟ چه حسی بهتون دست میده اگر بگم بهترین دوست شما برای چربی سوزی و لاغری فقط روزی 4 ساعت...