با این ترفند ها لاغر و قدبلند تر بنظر برسید

تاریخ انتشار:

نویسنده:

دسته بندی:

چند نکته مهم جهت داشتن استایل فیت و خوش فرم

یه سلام به همه ی مد خانومی های عزیزم

بحث امروزمون درباره نکات کلی تیپ و تاثیرش روی لاغر و خوش فرم نشون دادن هستش.

همانطور که می دونید ترکیب چیزهای مختلف باهم، و استایل درست آنها، می تونه تاثیر بسزایی تو اعتماد به نفس شما بذاره، شما را فیت و خوش فرم نشان بده و به طور کلی حالتونو خوب کنه و انرژی مثبتتونو بیشتر کنه.

همه ما حداقل یک پیراهن داریم که توش احساس خوبی داریم و یک جفت کفش داریم که درعین زیبایی راحتند و دوست داریم هرروز توی روزمره و اوقات پیاده رویمون اونو بپوشیم اما در آخر وقتی آماده میشیم میبینیم کتونی پوشیدیم با یه مانتو خیلی خنک که هر دو به تنهایی خیلی تک و دوست داشتنی‎اند اما با هم هیکلمونو پر تر و کوتاه تر نشون میده!

هر خانمی تو کل دوران زندگیش چه با مطالعه و چه با دقت، متوجه این میشه که چه لباسی لاغر تر و چه لباسی پر تر یا کوتاه تر نشونش میده. بنظر من هممون قبل آماده شدن مثلا موقع آرایش کردنمون میتونیم به تیپمون فکر کنیم, تو روزمره میتونیم ایرادای ظاهری و هیکلمونو قبول کنیم و با چندتا نکته ی ریز و ترفند زیرکانه ی زنانه این قبیل مشکلاتو حل کنیم…

در مقاله امروز مدخانوم قصد داریم این نکات کاربردی را با شما به اشتراک بذاریم.

 

۱. جین های فاق بلند

جدیدا شلوار های فاق بلند مد شده دوباره که این یک فرصت خوب برای کسانی هست که نسبت قدی به وزنی‎شان کمتر است و در ناحیه های زیر شکم ران ساق چربی دارن که میتونن تمام این معایب رو با این ترفند غیب کنند!

جین راسته مام استایل فاق بلند
جین مام استایل فاق بلند

جین فاق بلند با کفش های low vamp
جین فاق بلند با کفش های low vamp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جین های فاق بلند با کشیده کردن پاهاتون می تونه شما را لاغر تر از حدی که هستین نشان دهد(اگر رنگش تیره باشه لاغر ترهم نشون میده). شما می تونید جین های فاق بلند تنگ یا راسته که بلندی آن تا روی مچ های شماست و تا حدودی قابلیت کششی دارند را انتخاب کنید.

یک نکته ی مهم کنار اصول شلوار فاق بلند بگم که برای استفاده‎ی این جین ها از شومیز یا تیشرت یا نیم تنه میتونین استفاده کنین . شومیز های بلند انتخاب خوبی نیستند مگر اینکه جلوی آنها را گره بزنید یا داخل شلوار بذارید.

۲. دامن یا پیراهن ماکسی

معمولا شنیدیم پوشیدن دامن و پیراهن ماکسی برای خانم های با اندام درشت انتخاب مناسبی نیست، اما در حقیقت اگر در انتخاب دامن دقت بشه این قسمت می تونه شما را بلند تر و لاغر تر نشان دهد. به دوخت و جنس پارچه هنگام انتخاب کردن این آیتم ها دقت کنید. از دامن چین چینی، یا مدل های لایه دار فاصله بگیرید و مدل های ساده دوز رو انتخاب کنین.

دامن پلیسه بلند این دامن شمارو کشیده و خوش اندام نشان میدهد
دامن پلیسه بلند

این پیراهن برای کسانی که پاهای خیلی پر دارند مناسب نیست
پیراهن ماکسی تیره

 

پیشنهاد مد خانوم: ما به شما یک تیشرت کوتاه, کت نیم تنه یا به عبارتی کت رویه پارچه ای یا چرم و یک بلوز خوش دوخت رنگ تیره را پیشنهاد می کنیم.

هم چنین بهتر است از کفش های پاشنه دار برای ستتون  با مدل ماهی استفاده کنید.

۳. کفش های پاشنه دار low-cut-vamp را انتخاب کنید

بهتره اول راجب این اصلاح یکم بگم چون ممکنه براتون سوال شه: ببینین ما کلا تو طراحی کفش مدل زیاد داریم اما کفش هایی که روی پای مارو تا حد ممکن باز نشون میده مثل کفش های پاشنه بلندی که نوک کفش کوتاهتره و یا صندل هایی که شیشه ایه و جدیدا خیلی مد شده رو بهش میگن low-vamp پس به پنجه ی پا میگن vamp . حالا اگر بلند باشه اندازه ی این vamp یعنی high-vamp این کشیدگی از پنجه ممکنه تا مچ پا بیاد .

ویکتوریا بکهام با کفش low vamp
ویکتوریا بکهام با کفش low vamp

ویکتوریا بکهام با کفش low vamp
به کفشهای ویکتوریا بکهام دقت کنین! اینها low vamp هستن ♥

کمربند های باریک روی کمر
کمربند های باریک روی کمر

 

نکته 1: هنگام خرید کفش به این نکته توجه داشته باشید کفش هایی که دارای  پنجه پا کوتاهی هستند  پاهای شما را لاغر تر و کشیده تر نشان می دهند.

پیشنهاد مد خانوم: برای تاثیر بیشتر به شما توصیه می کنیم رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما مچ باشه. کفش های پاشنه دار بدن شما را لیفت می کنه و تاثیر بسزایی در طرز ایستادن شما داره.

نکته 2: بهتره کفش های نوک تیز که پاشنه باریکی دارند را انتخاب کنید البته راحتی این کفش ها حرف اول را می زنن پس اگر با آنها احساس راحتی نمی کنین بهتره  از پوشیدن آنها صرف نظر کنید.

۴. سرتاپا سیاه نشید

درسته من خیلی تاکید دارم خانم های پر، از رنگ تیره استفاده کنن اما منظورم این نیست همیشه مشکی رو انتخاب کنن.

تیپ مناسب و رسمی با رنگهای تیره
سر تا پا مشکی نباشید!

استفاده از یک رنگ برای لاغر به نظر رسیدن یک ترفند قدیمی شده که همه ما با آن آشنایی داریم. سرتا پا سیاه انتخاب موثر و شیکی به شمار میاد، اما شما می تونید از سایر رنگ های تیره مانند سرمه ای زرشکی و سبز تیره بادمجونی و… نیز استفاده کنید.

۵. راه راه عمودی

یکی دیگه از ترفند های قدیمی شناخته شده استفاده از لباسهایی با خط های عمودی‎ست.

دامن شلواری با راهراه عمودی
راهراه عمودی شمارو بلند و لاغر نشون میده! اگر پاها کوتاهتر از بالاتنه باشه این مدل دامن شلواری شمارو مثل ستاره های هالیوودی نشون میده.

توجه داشته باشید که این خط ها باید حتما عمودی باشن. خط های افقی شما را پرتر نشان میدن و برای افراد لاغر گزینه ی خوبی‎ست، البته استایل تیشرت هایی که خط های افقی دارند با جین های تیره یک انتخاب کلاسیک و مطمئن بشمار میره.

۶. کمربند های باریک روی کمر

برای لاغر به نظر رسیدن می توانید از پیراهن هایی که کمربند باریک دارند استفاده کنید. کمربند های باریک دور کمر شما را کوچک تر نشان می دهند در حالیکه کمربند های پهن بدن شما را دو تکه می کنند که باعث می شود شما کوتاه تر از آنچه هستید به نظر بیایید.

کمربند نازک از سایت مد خانوم
کمربند باریک از برند گوچی

کمربند باریک چرم
کمربند باریک چرم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۷. نقطه قوت خود را با رنگ های روشن و بولد در مرکز توجه قرار دهید

اگر از ترفند سرتاپا سیاه خوشتان نمی آید بهتره برای استایل قسمت هایی که از نظر شما کمتر جذاب هستند از آیتم های تیره استفاده کنید  پاهایتان را دوست ندارید اما بالا تنه تان نقطه قوت شماست؟ از یک شلوار یا دامن تیره خوش فرم با دوخت و مدل مناسب استفاده کنید و آن را با یک شومیز رنگ روشن ترکیب کنید. جهت پنهان کردن دست ها, شکم و پهلو ها از یک بلیزر خوش دوخت مشکی یا یک بافتنی زیبای کمر باریک همراه با شلوار های طرح دار، جین های رنگی و دامن های بولد استفاده کنید.

رنگ روشن در بالاتنه
نقات قوتتو بیاب!

رنگ روشن در پایین تنه
نقاط قوتتو بیاب!

 

نکته: اگر سینه های کوچیک دارید و میخواهید پر بنظر برسند رنگ تیره اصلا گزینه مناسبی نیست، بجاش از رنگ های روشن و یقه قایقی های پر چین که جدیدا خیلی مد شده استفاده کنین.

۸. پوست برنز

پوست برنز و براق تاثیر بالایی توی لاغر به نظر رسیدن شما دارد. به شما توصیه می کنیم از اسپری های برنز کننده استفاده کنید و هنگام آرایش کردن از برانزر (رژ گونه و هایلایتر هم میشه) غافل نشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

4,191FollowersFollow
6FollowersFollow

جدول محاسبه کالری غذاهای ایرانی

کالری غذاها را چگونه محاسبه کنم؟ جدول محاسبه کالری غذا چیست؟ بعد از اینکه تصمیم گرفتید میخواهید لاغر بشید، همین وزن الانتان را حفظ کنید...

آموزش 3 دتوکس واتر برای چربی سوزی و لاغری

لاغری چقدر براتون اهمیت داره؟ چه حسی بهتون دست میده اگر بگم بهترین دوست شما برای چربی سوزی و لاغری فقط روزی 4 ساعت...

دتوکس واتر چیست؟ مزایای دتوکس واتر در رژیم غذایی

دتوکس واتر یا آب طعم دار ترکیب آب و پالپ های میوه های تازه و سبزیجات هستند که برای سلامتی - لاغری بسیار مفید است.